Ender Civata Hırdavat

Ender Civata Hırdavat Pazarlama Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

Firmamız, kurulduğu yıldan bu güne bağlantı elemanları sektöründe faaliyet gösteren, oluşturduğu yenilikler ile teknolojik değişikliklere öncülük etmiştir. Onursal Başkanımız Sn. Ender KESİKBURUN  tarafından 1988 yılında kurulan Ender Cıvata, kaliteli ürün ve servis anlayışı ile iç ve dış piyasa deneyimine sahiptir.

30 yılı aşkın iş ve piyasa tecrübesiyle, uzman personeliyle, kalite felsefesini her daim ön planda tutarak, pazarlamasını yaptığı ürünlerin, uygun fiyat, yüksek kalite, iyi hizmet mantığı ile, mutlu müşteri kitlesine dönüştürmeyi ilke edinmiştir. Ender Cıvata, çelik cıvata, somun, imbus, matkap uçlu vida-sunta vidası-gijon-düz ve yaylı rondela, dübel, inox  bağlantı, tüm bağlantı elemanları ve hırdavat ürünleriyle kaliteyi de beraberinde getirmiştir. Bir çok bayiliği olan ve çeşitli sektörlerde pazarlama faaliyeti gösteren firmamız, başlıca otomotiv, beyaz eşya, ağır sanayi, mobilya ve inşaat olmak üzere daha bir çok sektöre, ürünleri ile hizmet götürmektedir.

Stoklama ve pazarlama gücünü profesyonelliği ile birleştirerek; müşteri memnuniyetini kalite ve başarıya dönüştürüp hizmet anlayışında sürekliliği sağlamıştır.

Ender Cıvata Hırdavat Ltd Şti, 35 yılı aşkın mümkün olan en iyi servisi, en uygun fiyatla kaliteden ödün vermeden sunma prensibiyle, teknolojik yenilikleri takip eden, uygulayan, kaliteli üretim ve kaliteli ithalat konusunda uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyen yapısıyla “Başarı ayrıntılarda saklıdır” düsturunu göz önünde tutarak siz değerli müşterilerimizin de desteği ile yolumuza devam etmekteyiz.